Medewerkers

Een team van betrokken medewerkers zorgt er voor dat het mogelijk is om jaarlijks honderden projecten te ondersteunen.

Willemieke Bongers
Projectcoördinator
willemieke.bongers@fonds21.nl
030 - 23 37 600
Henk Christophersen
Algemeen directeur
henk.christophersen@fonds21.nl
030 - 23 37 612
Rianne Koelmans
Projectadvies
rianne.koelmans@fonds21.nl
030 - 23 37 609
Ilana van den Berg
Projectadvies
ilana.vandenberg@fonds21.nl
030 - 23 37 601
Laura Teeuwisse
Directiesecretaris
laura.teeuwisse@fonds21.nl
030 - 23 37 612
Joke Ballintijn
Projectadvies
joke.ballintijn@fonds21.nl
030 - 23 37 608
Gouke Hilte
Projectadvies
gouke.hilte@Fonds21.nl
030 - 23 37 615
Mark Nieborg
Programmamanager
mark.nieborg@fonds21.nl
030 - 23 37 600
Niels Lindenhovius
Communicatie
niels.lindenhovius@fonds21.nl
030-23 37 610
Juriaan van Duuren
Financiële administratie
juriaan.vanduuren@fonds21.nl
030 - 2337605
Mathilde Heijns
Projectadvies
mathilde.heijns@fonds21.nl
030 - 23 37 607
Martin Bauman
Controller
martin.bauman@fonds21.nl
030 - 23 37 604
Shiko Boxman
Coördinator Kennisdeling
shiko.boxman@fonds21.nl
030 - 23 37 600