Medewerkers

Een team van betrokken medewerkers zorgt er voor dat het mogelijk is om jaarlijks honderden projecten te ondersteunen.

Niels Lindenhovius
Communicatie
niels.lindenhovius@fonds21.nl
030-23 37 610
Willemieke Bongers
Projectondersteuning
willemieke.bongers@fonds21.nl
030 - 23 37 611
Gouke Hilte
Projectadvies
gouke.hilte@Fonds21.nl
030 - 23 37 615
Joke Ballintijn
Projectadvies
joke.ballintijn@fonds21.nl
030 - 23 37 608
Marijke Evers
Projectadvies
marijke.evers@fonds21.nl
030 - 23 37 606
Rianne Koelmans
Projectadvies
rianne.koelmans@fonds21.nl
030 - 23 37 609
Mathilde Heijns
Projectadvies
mathilde.heijns@fonds21.nl
030 - 23 37 607
Marie Hélène Cornips
Algemeen directeur
mh.cornips@fonds21.nl
030 - 23 37 600
Tim Roeleveld
Manager Financiën en bedrijfsvoering
tim.roeleveld@fonds21.nl
030 - 23 37 604
Yurda Toktas
Financiën en bedrijfsvoering
yurda.toktas@fonds21.nl
030 - 23 37 605